پشتیبانی به صورت 24 ساعته :)
در حال راه اندازی ... 🙂
بخش آموزش سایت در حال راه اندازی است.

لطفا نوع آموزشی که در نظر دارید انتخاب کنید.

رباتِ های فالوور قوی ترین و پر امکانات ترین ربات در حال حاضر ایران است که برای راه اندازی آن زمان و هزینه زیادی صرف شده است که تضمین بهترین بازدهی را برای پیج شما خواهد داشت.

توجه کنید: در صورتی که طرز استفاده از ربات را بلد نیستید با این آموزش میتوانید به بهترین شکل از آن استفاده کنید اما در صورت تمایل میتوانید درخواست دهید تا تنظیمات ربات به طور رایگان توسط کارشناسان برای شما انجام شود.

در وحله اول با ثبت نام در ربات به آدرس   میتوانید به مدت سه روز کاملا رایگان از ربات استفاده کنید تا با ویژگی های حرفه ایِ ربات آشنا شوید.

در هنگام ثبت نام ابتدا برای فعال سازی 3 روز تست به شما یک ایمیل فعال سازی ارسال خواهد شد که با کلیک کردن روی لینک 3 روز تست برای شما فعال خواهد شد.(ایمیل معمولا به اینباکس شما ارسال میشود اما در صورتی که در اینباکس نبود پوشه اسپم را چک کنید.)

پس از فعال سازی وارد پنل مدیریت ربات خود میشوید . پس از وارد شدن با صفحه ای مشابه تصویر زیر روبرو خواهید شد.

در سمت چپ،پایین صفحه یک آیکون مشاهده میکنید که پشتیبانی آنلاین سایت میباشد و هر وقت هر سوالی داشتید میتوانید از پشتیبانی آنلاین بپرسید و مشکلات خودتون رو رفع کنید.

در ابتدا بالای صفحه روی گزینه اضافه کردن اکانت جدید که به رنگ صورتی مشخص شده کلیک کنید.و در صفحه جدید که باز خواهد شد روی اضافه کردن  کلیک کنید.در این قسمت از شما اطلاعات کاربری شما برای اتصال ربات به اینستاگرام را درخواست میکند.

(دقت داشته باشید این اطلاعات در سایت ذخیره نخواهد شد و فقط برای اتصال اولیه شما به ربات میباشد در نتیجه جای نگرانی نیست.)

ممکن است در این مرحله از شما کد تایید درخواست کند که کد به ایمیل شما ارسال میشود.

مقایسه
علاقه مندی ها 0