سوالات شما

در این بخش سایت میتوانید جواب بسیاری از سوالایی که ممکنه برای شما پیش بیاد رو پیدا کنید.
اگر از این بخش هم جواب سوال رو پیدا نکردید از طریق پشتیبانی آنلاین سوالتون رو بپرسید.
های فالوور چیکار میکنه؟
های فالوور از دو بخش کلی تشکیل شده،قسمتی از های فالوور ربات قدرتمند اونه که برخلاف دیگر ربات ها روی سرور های کاملا اختصاصی و قوی های فالوور ایجاد شده که به همین خاطر سرعت و کیفیت این ربات قابل توجهه. علاوه بر ربات که ممکنه کمی زمان گیر باشه برای شما ما پکیج های مختلف برای انواع خدمات اینستاگرام مثل فالوور،لایک،بازدید،کامنت و... را به تعداد دلخواه با پایین ترین قیمت به صورت واقعی یا فیک ارائه میکنیم.
آیا فالوور هایی که ربات جمع میکنند واقعی است؟
بله،صد در صد واقعی است.تمام افرادی که شما را فالو میکنند بر حسب نیاز خود کسب و کار و پیج شما را فالو میکنند و تمامی این افراد امکان این را دارند مشتری ثابت شما شوند.
طرز استفاده از ربات را بلد نیستم
اگر در استفاده از ربات و تنظیمات آن مشکل دارید جای نگرانی نیست. تنها کافیست در ربات ثبت نام کنید و پس شارژ حساب کاربری خود از طریق بخش پشتیبانی درخواست تنظیم ربات بدهید تا به صورت رایگان برای شما انجام بشه.
برای استفاده از ربات باید کامپیوتر دائما روشن باشه؟؟؟
خیر،فقط کافیه تنظیمات ربات رو انجام بدید و دکمه شروع رو بزنید ربات بطور خودکار فعالیتشو انجام میده و نیازی به اینترنت و روشن موندن کامپیوتر ندارید. ۰۲۱ ۱۲۳ ۴۵۶ ۷۸ .
چرا لایک کردن ، کامنت گذاشتن و فالو کردن کاربران دیگر برای جذب فالوور جواب می دهد ؟
بهترین راه برای پیدا کردن فالوور برقراری ارتباط با کاربران جدید است ، ولی چه کسی وقت این کار را دارد ؟ ، ربات ما به صورت اتوماتیک و شبانه روزی این وظیفه را برای شما به عهده می گیرد و هر روز با سیلی از کاربران جدید روبرو خواهید بود .
آیا استفاده از رباتِ های فالوور بی خطر است ؟
درصورت استفاده صحیح و رعایت توصیه های امنیتی ذکر شده در این صفحه ، بله ( عدم افزایش سرعت ناگهانی ، نگذاشتن کامنت تبلیغاتی ، استفاده از تگ های فارسی و … ) .
آیا می توانم زمانی که ربات روشن است با اکانتم کار کنم .
ما شدیدا توصیه می کنیم در هنگام روشن بودن ربات از هرگونه فعالیت بجز چک کردن صفحه اصلی پروفایلتان خود داری کنید .
چه زمانی از سرعت زیاد استفاده کنم ؟
افزایش سرعت به زیاد باید بعد از گذشتن از مرز ۳۰۰۰ فالوور واقعی و فعال انجام گیرد ، و بایستی طی چند هفته استفاده از سرعت های کم و سپس متوسط در صورت خاموش نشدن گزینه های تنظیمات به طور خودکار سرعت را با احتیاط به زیاد افزایش دهید .
ربات چگونه تعداد فالوور های من را افزایش می دهد ؟
ربات ما به صفحات کاربران تنظیم شده شما ( بر اساس تگ ها ، موقعیت های جغرافیایی و کاربران هدف ) رفته و برای آنها کامنت گذاری و لایک می کند و همچنین کاربران جدیدی را فالو می کند ، با این کار ، کاربران جدید شروع به بازدید از صفحه شما کرده و فالوور های شما افزایش خواهد یافت !
آیا پیج من باید شرایط خاصی برای استفاده از فالووریاب داشته باشد؟
بله باید قبل از ثبت پیج در های فالوور حتما روی پیج اینستاگرام خود حداقل 10 عکس قرار داده باشید و پیج شما کمتر از 200 فالوور نداشته باشد و حداقل یک ماه از تاریخ ساخت آن گذشته باشد تا احیانا اکانت شما با مشکلی مواجه نشود. همچنین باید در حین کار ربات حداقل هفته ای یک پست جدید در پیج خود قرار دهید و به هیچ عنوان به صورت دستی فالو و آنفالو و لایک(بیش از 10 عدد در روز) انجام ندهید.
مقایسه
علاقه مندی ها 0