پشتیبانی به صورت 24 ساعته :)

قوانین

 

های فالوور تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است، تحت هیچ شرایطی به صفحاتی که قوانین ایران را نقض کنند خدمات ارایه نخواهد کرد و در صورت مشاهده بلافاصله اکانت از های فالوور حذف خواهد شد و بازگشت مبلغ با کسر زیان ها به شرط تایید پلیس فتا خواهد بود.

اینستاگرام استفاده از ربات را مورد قبول نمی داند، های فالوور هیچ مسئولیتی نسبت به بسته شدن اکانت ها قبول نمی کند اگرچه که های فالوور بیش از 20 ماه فعالیت موردی مشاهده نکرده است.

اینستاگرام ممکن است به دلیل محتوایی که در اکانتتان منتشر می کنید، اکانتتان را مسدود نماید و این مورد هیچ ارتباطی به استفاده از ربات نخواهد داشت.

کاربر ملزم به رعایت قوانین و توصیه های امنیتی داخل سایت از قبیل سرعت مناسب اکانت اینستاگرام، عدم فعالیت در اکانت در زمان فعالیت ربات می باشد.

در صورت بروز مشکل از سمت اینستاگرام کنار شما خواهیم بود ولی بدیهی است هیچ مسئولیتی نسبت به تصمیمات اینستاگرام قبول نخواهیم کرد.

خریدار موظف است صفحه اینستاگرام مورد نظرش برای سفارش را از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.

برای جلوگیری از سو استفاده های احتمالی تمامی شماره موبایل های وارد شده برای سفارش بررسی خواهند شد و در صورت اشتباه وارد کردن اطلاعات سفارش انجام نخواهد شد و در صورت احراز نشدن اطلاعات واقعی کاربر های فالوور مختار است سفارش را لغو و شرط بازگشت مبلغ هماهنگی و ارجاع به پلیس فتا میباشد.

های فالوور به اطلاعات خصوصی خریداران احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

سفارشات حداکثر طی 48 ساعت کاری پس از سفارش تحویل می گردند

در صورتی که به هر دلیل سفارشات بیش از ۱۴ روز کاری تاخیر داشته باشد، خریدار امکان درخواست استرداد هزینه را دارد.

پس از ثبت هر سفارش، به صورت خودکار یک شماره تراکنش اختصاصی برای آن سفارش در نظر گرفته میشود و در آخرین صفحه مراحل سفارش برای خریدار نمایش داده میشود. خریدار موظف است برای پیگیری های بعدی سفارش خود این شماره را حفظ نماید.

در صورت خرید مبالغ بالای 100 هزار تومان های فالوور در صورت نیاز میتواند از مشتری درخواست ارسال تصاویر یا ویدیو کارت بانکی که با آن خرید انجام شده و کارت شناسایی مرتبط با همان کارت بانکی را داشته باشد و در صورت عدم ارسال تصاویر ( به علت سو استفاده هکر ها و جرایم سایبری) های فالوور حق دارد تا مشخص شدن وضعیت خرید انجام شده توسط پلیس فتا هزینه سفارش و خود سفارش را به صورت معلق تا مدت 15 روز نگه دارد.در صورتی که ظرف این مدت هیچ اقدامی جهت ارسال مدارک صورت نپذیرد امکان دریافت وجه تنها با پیگیری های پلیس فتا امکان پذیر است.

فالوور های ارائه شده توسط های فالوور پروفایل های واقعی هستند و از آنجایی که هر فالوور واقعی با تصمیم و اراده خود میتواند برای دنبال کردن یا نکردن لایک کردن یا کامنت گذاشتن در هر پیجی تصمیم بگیرد های فالوور تضمینی به لایک و کامنت از جانب فالوورها نداشته و حفظ فالوورها بستگی به مطالب و فعالیت پیج شما دارد.(اما برای حفظ رضایت مشتریان گرامی در صورت ریزش فالوور بین 7 تا 15 روز امکان درخواست برای ارسال دوباره فالوور بدهند که هیچ هزینه مجددی نخواهد داشت.)

های فالوور خدمات افزایش فالوور،لایک و کامنت را تضمین میکند و برای رفاه حال مشتریان بین هفت تا پانزده روز در صورت از دست دادن فالوور،لایک یا کامنت مجددا و بدون هزینه گارانتی ارسال مجدد میکند.

های فالوور فقط اطلاعات ورودی شما را برای ارتباط با اینستاگرام استفاده میکند، حریم شخصی شما کاملا محفوظ میباشد و رمز اکانت های شما تنها برای اینستاگرام ارسال میشود.

میزان توجه و فالووری که اکانت شما دریافت میکند ارتباط مستقیم با اکانت شما و محتوای آن و نحوه فعالیت شما دارد و های فالوور تضمینی در قبال میزان بازدهی اکانت های شما ندارد و فقط سرویس های ذکر شده را ارائه میدهد.

های فالوور هیچگونه مسوولیتی در قبال مشکلات بوجود آمده برای شما حین این سرویس ندارد زیرا مشکلات روی آکانت شما میتواند به بسیاری عوامل دیگر بستگی داشته باشد و های فالوور فقط خدمات ارائه می دهد.

های فالوور فقط به اکانت های ثبت شده در سیستم خدمات ارائه میدهد و صفحات در اختیار صاحب صفحه است و های فالوور مسئولیتی در قبال محتوای ارسال شده در صفحات ندارد

پس از ثبت سفارش در های فالوور یا ثبت نام در ربات استفاده از خدمات مشابه سایت های دیگر نظیر افزایش فالوور،لایک،بازدید و ربات ممنوع می باشد و در صورت استفاده از سروریس دیگر های فالوور تضمینی برای دریافت خدمات نداشته و هزینه شما عودت داده نخواهد شد.(دلیل این امر اختلال سیستمی می باشد که باعث می شود شما خدمات را به درستی دریافت نکنید.)

مقایسه
علاقه مندی ها 0